Ünlü borsacı Recep Ali Keydal’ın gizli aşkı

Denge Holding’in eski patronu Recep Ali Keydal, kalbini ünlü diş hekimi Emek Külür’e kaptırmış.  Recep Ali Keydal’ın adını daha önce Cem Boyner ile boşandıktan sonra bir süre Sinan Dereli ile evli kalan Bilgün Dereli’yle aşk yaşadığı haberleriyle duymuştuk. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre Bilgün Hanım’la ilişkisi 2 yıl süren Keydal, şimdilerde ise diş hekimi Emek Külür’le birlikte.

KEYDAL BORSANIN TANINAN İSİMLERİNDEN

Borsanın önemli isimlerinden biri olan Recep Ali Keydal, Denge Holding’i halka açtıktan kısa bir süre sonra hisselerini ‘Kurtlar Vadesi ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar’ olmaz dizilerinin yapımcısı Raci Şaşmaz’a satmıştı. Borsadan büyük bir servet kazanan Keydal, çevresindekilere “ABD’ye yerleşeceğim” dese de soluğu Londra’da almış, bir süre orada kaldıktan sonra da İstanbul’a dönerek yıllardır birlikte olduğu borsa çevresine yeniden karışmıştı.

SADETTİN SARAN’IN ESKİ EŞİ

Recep Ali Keydal’ın yeni sevgilisi Emek Külür, 2012 yılında Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran’la evlenmiş, çift 5 yıl sonra olaylı şekilde boşanmıştı. Emek Hanım, aşk orucunu işadamı Recep Ali Keydal için bozdu. Duyduğuma göre sevgililer şimdilerde Keydal’ın Kemer Country’deki evinde buluşuyormuş. 4 günlük sokağa çıkma yasağını da birlikte geçiren çift, karantina günlerinde birbirlerinde daha da bağlanmış…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir